Parada Apartamenty przy Rynku Poznańskim


    Parada Apartamenty Przy Rynku mieszczą się przy ulicy Woźnej, która jest jedną z tych odchodzących od Starego Rynku. Właśnie tam przygotowaliśmy dla Państwa sześć modułów mieszkalnych. Są to dwupokojowe apartamenty z łazienką oraz aneksem kuchennym. W całym budynku jest darmowy, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz telewizja kablowa.


Apartamenty przy Rynku - Poznań Apartamenty przy Rynku - Poznań Apartamenty przy Rynku - Poznań
Apartamenty przy Rynku - Poznań Apartamenty przy Rynku - Poznań Apartamenty przy Rynku - Poznań


Nocleg przy rynku - Poznań

    Do Starego Rynku dojdziecie Państwo w 3 minuty, tyle samo zajmuje spacer do najbliższego przystanku tramwajowego, natomiast Centrum Handlowe Malta to zaledwie 10 minut jazdy tramwajem. Możecie Państwo skorzystać z publicznego płatnego parkingu lub skorzystać z mieszczącego się zaledwie 30 metrów dalej parkingu strzeżonego.

    Już przy ulicy Woźnej znajduje się wiele godnych polecenia kawiarni i restauracji: Sushi 77, Cafe-Pracownia, Stacja Cafe, Kawiarnia Gołębnik. Do tego w okolicy Starego Rynku macie Państwo olbrzymi wybór restauracji, klubów i barów, które warto odwiedzić. Zaledwie kilkanaście metrów dzieli nas od Pawilonu Nowej Gazowni - prężnie rozwijającego się centrum kulturowego, które organizuje różnorodne wydarzenia artystyczne. Z okien apartamentów widać wieże Katedry Poznańskiej położonej na Ostrowie Tumskim oraz (przy w dobrych warunkach atmosferycznych), wodę tryskającą z największej w Polsce pływającej instalacji fontannowej na Jeziorze Maltańskim.

    Nasze apartamenty to idealna alternatywa dla drogich hoteli. W Parada Apartamenty za przyzwoitą cenę otrzymują Państwo standard prawie jak w hotelu, doskonałą lokalizację i uprzejmą obsługę!
    Serdecznie zapraszamy – Parada Apartamenty Przy Rynku, Poznań, ul. Woźna 14a.

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ


 

Zapraszamy także
do Parada Pensjon!Przytulnie, z dala od miejskiego zgiełku, ze śniadaniem
i darmowym parkingiem dla Gości.

NASI PARTNERZY

Kompleks Apartamentów PRZY TARGACH MTPNoclegi Poznańnoclegi

Apartament PRZY RYNKUNoclegi Poznańnoclegi

NoclegiNoclegi POZNAŃPOZNAŃ noclegi

noclegiPOZNAŃ nocleginoclegi POZNAŃ

Parada Apartamenty Poznańnoclegi Poznańnoclegi

Parada Apartamenty Poznańnoclegi Poznańhotele