Parada Apartamenty przy Targach Poznańskich


Nocleg na targi - Poznań

    Apartamenty Przy Targach to cztery niezależne, odrębne pokoje typu studio, każdy z własną łazienką i w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Eleganckie, przestronne i nowocześnie urządzone mieszczą się na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy Śniadeckich 4.
    Naszym Gościom udostępniamy bezprzewodowy Internet oraz telewizję kablową w każdym apartamencie. W aneksie kuchennym czeka na Państwa kawa i herbata.

Apartamenty przy Rynku - Poznań Apartamenty przy Rynku - Poznań
Apartamenty przy Rynku - Poznań Apartamenty przy Rynku - Poznań

    Wzdłuż ulicy Śniadeckich znajduje się publiczny parking, nieobjęty płatną strefą parkowania. Polecamy także parking strzeżony mieszczący się ok. 200 metrów od apartamentów. Ze względu na lokalizację, Parada Apartamenty, są idealnym miejscem noclegu zwłaszcza dla Gości Międzynarodowych Targów Poznańskich i biznesowych, uczestników imprez odbywających się na terenach targowych lub w pobliskiej hali Arena, a także dla osób, które do Poznania przyjeżdżają pociągiem i pragną szybko dotrzeć do miejsca zakwaterowania.

Pokoje blisko targów MPT - Poznań

    Od Dworca Głównego PKP to zaledwie 3 minuty marszu. Od najbliższego przystanku tramwajowego dzieli nas ok. 3 minuty, a stamtąd dzięki bardzo dobrze rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, w ciągu ok. 25 minut możemy przedostać się do dalszej części Poznania, np. na tereny Jeziora Maltańskiego, Nowego ZOO czy Term Maltańskich.

    Okolice Apartamentów Przy Targach są bardzo ciekawe. Wspomniane już Targi czy Dworzec PKP to kwestia kilku minut spacerem, tyle samo zajmuje dojście do Parku Wilsona, którego drzewa widać z okien dwóch naszych apartamentów, a także do Palmiarni, gdzie można odprężyć się wśród bujnej roślinności wielu stref klimatycznych.

    Zapewniamy Państwu miłą i pomocną obsługę, czyste i bardzo dobrze wyposażone apartamenty oraz świetną lokalizację noclegu w przystępnej cenie.
    Serdecznie zapraszamy – Parada Apartamenty Przy Targach, Poznań, ul. Śniadeckich 4.

 

JAK DO NAS DOJECHAĆ


 

Zapraszamy także
do Parada Pensjon!Przytulnie, z dala od miejskiego zgiełku, ze śniadaniem
i darmowym parkingiem dla Gości.

NASI PARTNERZY

Kompleks Apartamentów PRZY TARGACH MTPNoclegi Poznańnoclegi

Apartament PRZY RYNKUNoclegi Poznańnoclegi

NoclegiNoclegi POZNAŃPOZNAŃ noclegi

noclegiPOZNAŃ nocleginoclegi POZNAŃ

Parada Apartamenty Poznańnoclegi Poznańnoclegi

Parada Apartamenty Poznańnoclegi Poznańhotele