Regulamin Parada Apartamenty

 

Regulamin pobytu w Parada Apartamenty


§ 1. TERMINY

PARADA – właściciel i zarządzający Parada Apartamentami oraz Parada Pensjon,
działający pod firmą Parada Usługi Hotelarskie Sp. z o. o., ul. Jana Matejki 55/2, 60-770 Poznań,
NIP 7792403957
GOŚĆ – osoba fizyczna lub prawna, zamierzająca skorzystać lub korzystająca z usług świadczonych przez PARADA.


§ 2. ZAKRES ŚWIADCZENIA USŁUG, ZASTRZEŻANIA

1. Apartamenty wynajmowane są na doby. Prosimy o skontaktowanie się z odpowiednim wyprzedzeniem (do 24 godzin przed przyjazdem) z Opiekunem Gości celem ustalenia godziny odbioru kluczy do apartamentu pod telefonem: +48 509 582 448.

2. Doba hotelowa rozpoczyna się o 14:00, a kończy o 11:00 dnia następnego.

3. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, Gość powinien zgłosić Opiekunowi Gości do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin rezerwacji pokoju. Parada uwzględnia życzenia przedłużenia pobytu w miarę możliwości.

4. Klucze wydawane są od 14:00 do 19:00. Odbiór kluczy w godzinach późniejszych należy uzgodnić indywidualnie. Przekazanie kluczy w godzinach późnowieczornych może wiązać się z dodatkową opłatą.

5. Parada świadczy usługi niezgodnie ze swoją kategorią i standardem.

6. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich Opiekunowi Gości, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

7. Parada ma obowiązek zapewnić:
- warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa;
- bezpieczeństwo pobytu, w tym zachowanie tajemnicy informacji o Gościu;
- profesjonalną i uprzejmą obsługę;
- sprzątanie pokoju na życzenie Gościa, wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gościa, a w przypadku jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi zgodę i życzenie;
- w miarę posiadanych możliwości inny pokój lub w inny sposób złagodzić niedogodności, gdy występujące w pokoju usterki nie będą mogły być usunięte;

8. Każde agresywne zachowanie Właściciela, jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie zgłaszane na policję.

9. Gość powinien zawiadomić Opiekuna Gości o wystąpieniu szkody w apartamentach niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych Parada powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.

11. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić portfel.

12. Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

13. Osoby niezameldowane w Parada mogą przebywać w pokoju hotelowym od godziny 7:00 do godziny 7:00 dnia następnego.

14. W apartamentach obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22:00 do godziny 6:00.

15. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju hotelowego.

16. Parada może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin, wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub Gości albo szkodę na osobie Gości, pracowników albo innych osób przebywających w apartamentach albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowania apartamentów.


§ 3. ZASADY OPŁACANIA I ANULOWANIA REZERWACJI STANDARDOWEGO SEZONU

1. Parada może wymagać maksymalnie 5% zaliczki. Zaliczkę należy uiścić maksymalnie do 7 dni od dnia dokonania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji, przy uprzedniej wpłacie zaliczkowej, należna kwota zwracana jest za pośrednictwem przelewu bankowego na konto wskazane przez Gości, jeśli zostały zachowane warunki anulacji.

2. Bezkosztowa anulacja rezerwacji do 2 dni przed dniem przyjazdu.

3. Gdy rezygnacja nastąpi w okresie krótszym niż 2 dni przed przyjazdem, Parada obciąży Gości 100% kosztu pierwszego dnia rezerwacji.

4. Gdy Gość rezygnuje z dokonanej rezerwacji w dniu przyjazdu, nie przyjedzie lub nie wykorzysta zarezerwowanej usługi w ustalonym i potwierdzonym zakresie (skrócenie lub zmniejszenie rezerwacji) bez dokonania zmiany w okresie do 2 dni przed przyjazdem, zostanie obciążony pełnym kosztem rezerwacji.§ 4. ZASADY OPŁACANIA I ANULOWANIA REZERWACJI WYSOKIEGO SEZONU (Małe i Duże Targi)

1. Parada może wymagać 30% zaliczki. Zaliczkę należy uiścić maksymalnie do 7 dni od dnia dokonania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji, przy uprzedniej wpłacie zaliczkowej, należna kwota zwracana jest za pośrednictwem przelewu bankowego na konto wskazane przez Gości, jeśli zostały zachowane warunki anulacji.

2. W przypadku anulowania rezerwacji do 10 dni przed przyjazdem, anulacja jest bezkosztowa.

3. W przypadku anulowania rezerwacji w okresie krótszym niż 10 dni przed pierwszym dniem rezerwacji, Parada obciąży Gościa 50% całkowitego kosztu zarezerwowanego pobytu.

4. Gdy Gość rezygnuje z dokonanej rezerwacji w dniu przyjazdu, nie przyjedzie lub nie wykorzysta zarezerwowanej usługi w ustalonym i potwierdzonym zakresie (skrócenie lub zmniejszenie rezerwacji) bez dokonania zmiany w okresie do 10 dni przed przyjazdem, zostanie obciążony pełnym kosztem rezerwacji.


§ 5. ZASADY DOTYCZĄCE DZIECI I DODATKOWYCH ŁÓŻEK

1. Dzieci w każdym wieku są mile widziane. Dzieci do lat 3 – jeżeli śpią z Rodzicami lub we własnych łóżeczkach – pobyt bezpłatny (pierwsze dziecko) lub dopłata 30 zł za noc (drugie dziecko). Dzieci w wieku od 3 do 10 lat (śpiące na osobnym łóżku lub na dostawce) – dopłata 60 zł za noc.

2. Jest możliwość dostawienia dodatkowych łóżek/łóżeczek niemowlęcych w pokoju we własnym zakresie.


§ 6. INTERNET I TELEWIZJA

1. Wi-Fi oraz telewizja kablowa są dostępne w każdym apartamencie i są bezpłatne.


§ 7. POSIŁKI

1. Oferta noclegu w Apartamentach nie obejmuje wyżywienia. W każdym apartamencie jest wyposażony aneks kuchenny/kuchnia, gdzie można przygotować posiłki. Kawa i herbata gratis.


§ 8. PARKING

1. Dotyczy Apartamentów Przy Targach: bezpłatny parking publiczny jest dostępny przy sąsiednich ulicach i nie jest konieczna rezerwacja. Możliwość wynajęcia parkingu strzeżonego 100 metrów od apartamentów, ok. 40,00 zł/ dobę.

2. Dotyczy Apartamentów Przy Rynku: płatny parking publiczny (pon.- pt od 8:00 do 18:00 oraz sob. 8:00-14:00) jest dostępny przy sąsiednich ulicach i nie jest konieczna rezerwacja. Możliwość wynajęcia parkingu strzeżonego w odległości 150 metrów.


§ 9. ZWIERZĘTA

1. Przykro nam, nie mamy możliwości zaproszenia Gości ze zwierzętami.


Regulamin obowiązuje od dnia 12.03.2013 r.

Zapraszamy także
do Parada Pensjon!Przytulnie, z dala od miejskiego zgiełku, ze śniadaniem
i darmowym parkingiem dla Gości.

NASI PARTNERZY

Kompleks Apartamentów PRZY TARGACH MTPNoclegi Poznańnoclegi

Apartament PRZY RYNKUNoclegi Poznańnoclegi

NoclegiNoclegi POZNAŃPOZNAŃ noclegi

noclegiPOZNAŃ nocleginoclegi POZNAŃ

Parada Apartamenty Poznańnoclegi Poznańnoclegi

Parada Apartamenty Poznańnoclegi Poznańhotele